Apartament 2+1 per Shitje prane Shkolles se Baletit Tirana, Albania

89,000 €
sale
Property Type: Apartment
ID: select14
Surface
110m2
Bathrooms
2
Living Room
1
Bedroom
2

Description

Apartament per shitje prane shkolles se baletit dhe njesise bashkiake 1 dhe 2. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te madh kendin e gatimit me vete, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon 25m2 qe sherben si verand. Apartamenti eshte pjese e nje objekti 6 katesh ne katin e 4 te tij i vendosur. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontakoni.

Features

  • Surface : 110m2
  • Living Room : 1

Marina Pali