Apartament 2+1 per qira Te Garda + post parkimi Rruga Lidhja e Prizrenit Tirana, Albania

750 €
rent
Property Type: Apartment
ID: select10
Surface
120m2
Floor
2
Bathrooms
2
Living Room
1
Bedroom
2

Description

Apartament per qira ne nje ndertim te ri me ashensor dhe mirembajte shume te mire. Apartamenti ka nje organizim prej nje salloni me kuzhine me vete, dhome matrimoniale dhe dhome femijesh, dy ballkone si dhe dy tualete. Apartamenti ka te instaluar sistem qendror ngrohje-ftohje, nje depo si garderope, si dhe nje poste parkimi te perfshire ne cmim. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni

Features

  • Surface : 120m2
  • Living Room : 1

Marina Pali