APARTAMENT PER QIRA NE KOMPLEKSIN LONG HILL Rruga e Vilave Tirana, Albania

2,500 €
rent
Property Type: Apartment
ID: select4
Surface
180m2
Bathrooms
2
Living Room
1
Bedroom
3

Description

Apartament per qira ne nje nga komplekset me te mira dhe te kerkuara te Tiranes. Apartamenti eshte i sapo perfunduar me cdo gje te re.Hyrja e apartamentit rrethohet nga mur guri dhe nje garden relaksi.Organizimi i tij perbehet nga nje sallon i madh me kuzhine dhe ne pjesen dublex te tij eshte menduar nje studio apo ambjent pune per banoret.Dhoma matrimoniale me garderob dhe tualet,dhome femijesh, nje dhome tharje, nje garderop tjeter e vecante si dhe nje tualet dite. Mobili dhe pajisjet jane nga me cilesoret.Apartament ka ne sherbim te tij dy poste parkimi. Gjithashtu kompleksi ofron sherbime si pishine,sauna,palester,qender estetike,bar-kafe etj.Mos humbisni mundesine per te jetuar ne nje apartament te tille.Per me shume informacion dhe vizite ne kete apartament modern mos hezitoni te na telefononi.

Features

  • Surface : 180m2
  • Living Room : 1

Marina Pali