APARTAMENT 2+1 PER SHITJE Rruga Qamil Guranjaku Tirana, Albania

135,000 €
sale
Property Type: Apartment
ID: select1326
Surface
83m2
Bathrooms
1
Living Room
1
Bedroom
2

Description

Apartament 2+1 per shitje ne nje ndertim ekzistues prane Drejtorise se Higjenes dhe Liceut Artistik.Apartamenti eshte i restauruar dhe investuar sefundmi, me dritare termike,pllaka,tualet etj.Orientim Jug,lindje,perendim.Ka dy ballkone,nje tualet,2 dhoma gjumi si dhe sallonin sebashku me kuzhine. Per me shume informacion dhe vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.

Features

  • Surface : 83m2
  • Living Room : 1

Marina Pali