Apartament 2+1 në Shitje në Brryli, Bulevardi Zhan D'Ark- 115000€ | 75 m² Brryli, Bulevardi Zhan D'Ark, Rruge kryesore buze lumit Lana Tirana, Albania

115,000 €
sale
Property Type: Apartment
ID: select1323
Surface
75m2
Bathrooms
1
Living Room
1
Bedroom
2

Description

Shitet Apartament 2+1 Kati i 4 ne nje pallat 5 katesh ekzistues. Apartamenti shitet i mobiluar sic mund ta shihni ne foto/video Mobilimi eshte i ri dhe dhoma gjumit eshte e sapo bere dhe 2 nga dhomat kane kondicionera . Apartment eshte i ndrricuar nga djelli gjate gjithe dites . Apartamenti ka siperfaqe prej 71 m2 ne certifikat dhe por ne te vertet eshte 75 m2. Cdo dokumentacion eshte i rregullt dhe me hipotek qe mund te meret dhe me nje pjese kredi . Banesa ndodhet perball maternitetit ri me pamje nga rruga , 10 min larg qendres dhe 10 min larg spitalit QSUT ne kembe . Zona ka dhe hapesira parkimi te bollshme. Ky apartament 2+1 ndodhet në zonën e Berryli-t në Tiranë, i përshtatshëm për jetesë familjare dhe në një çmim konkurrues. • Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Features

  • Surface : 75m2
  • Living Room : 1

Emanuel Lazri