SHITEN APARTAMENTE 1+1 & 2+1 Lungomare 2 Vlore, Albania

Price upon request
sale
Property Type: Apartment
ID: select1318

Description

Apartamente 1+1 dhe 2+1 per shitje ne Lungomare. Apartamentet jane ne faze karabina drejt perfundimit.Dorezimi i objektit eshte brenda vitit 2025. Objekt 6 dhe 8 katesh. Me fasade te ventiluar.Pamje nga deti. Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.

Features

  • Surface : m2

Marina Pali