SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE QENDRES GLOBE Rruga Javer Malo Tirana, Albania

100,000 €
sale
Property Type: Apartment
ID: select1317
Surface
66m2
Living Room
1
Bedroom
1

Description

Shitet apartament 1+1 ne nje nga Rezidencat me te reja ne Tirane prnane Qendres Globe dhe Unazes se Re. Apartamenti ka sip totale 66.1m2 me orientim totalisht Jug. Rezidenca do te ofroj sherbime te ndryshme si bar kafe,restorant,kend lojrash,palester etj. Faze Grope. Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.

Features

  • Surface : 66m2
  • Living Room : 1

Marina Pali