APARTAMENT 2+1 PER QIRA Rruga Mustafa Matohiti Tirana, Albania

650 €
rent
Property Type: Apartment
ID: select1279
Surface
112m2
Bathrooms
2
Living Room
1
Bedroom
2

Description

Jepet me qira apartament 2+1 ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane.Apartamenti eshte pjese e nje ndertimi me ashensor prane Liceut Artistik dhe RTSH. Totalisht i mobiluar.Orientohet nga Jug-Lindja. Organizimi prej korridorit i cili ben shpendarjen e sallonit me kuzhinen,dy dhoma gjumi,dy tualete si dhe ballkon.Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni

Features

  • Surface : 112m2
  • Living Room : 1

Marina Pali