Apartament 2+2 me qira në Rrugën e Kavajës, Tiranë - 850€ | 138 m² Tirana, Albania

850 €
rent
Property Type: Apartment
ID: select1321
Surface
138m2
Bathrooms
2
Living Room
1
Bedroom
2

Description

Ky apartament është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që kërkojnëë jetojnë në zemër të Tiranës, në Rrugën e Kavajës • Sipërfaqe: 138 m² • Apartamenti përmban një dhomë ndenjeje, një kuzhinë, dy dhoma gjumi dhe dy banjo • Ideal për familje ose profesionistë që dëshirojnë të jetojnë afër qendrës dhe të kenë qasje të lehtë në shërbime dhe infrastrukturë • Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Features

  • Surface : 138m2
  • Living Room : 1

Emanuel Lazri