Penthouse 2+2 me Verandë të Madhe dhe Tarracë Private në Astiri, Tiranë - 250000€ | 120m² Tirana, Albania

250,000 €
sale
Property Type: Apartment
ID: select1300
Surface
120m2
Bathrooms
2
Living Room
1
Bedroom
2

Description

Ky penthouse i shkëlqyer ndodhet në kat të fundit të një ndërtese moderne në qender te Astirit, Tiranë. Ai ofron një verandë të madhe dhe private, e përshtatshme për të krijuar një kopsht familjar. Së bashku me tarracën mbi apartament, kjo hapësirë e jashtme shtrihet përgjatë gjithë sipërfaqes së apartamentit. Interieri i apartamentit është i investuar me materiale cilësore, duke ofruar një ambient të ndritshëm dhe të bukur, përfshirë edhe një ambient të veçantë për lavanderinë. Mundesi Parkimi brenda ndertese. Për më shumë detaje ose për të parë një video të apartamentit, ju lutemi të na kontaktoni.

Features

  • Surface : 120m2
  • Living Room : 1

Emanuel Lazri