Apartament i ri 2+2 në Shitje, Kopshti Botanik/Zoologjik, Tirana - 185,000€ | 160.93 m² Tirana, Albania

185,000 €
sale
Property Type: Apartment
ID: select1293
Surface
161m2
Bathrooms
2
Living Room
1
Bedroom
2

Description

Ofrojmë për shitje një apartamentte ri me dy dhoma gjumi dhe dy tualete, i vendosur në zonën prestigjioze të Kopshtit Botanik/Zoologjik, Tirane. Apartamenti me çmim prej 185,000€ shtrihet në një sipërfaqe totale prej 160.93 m². Sipërfaqja e brendshme është 92 m², ndërsa ballkoni gjeneroz ofron një hapësirë shtesë prej 55.4 m². Prona disponon hipotekë dhe dokumentacion të rregullt. E pa banuar më parë, kjo është një mundësi e shkëlqyer për të blerë. Orjentinimi: Jug-Perendim. Kompleks i ri, shume i qete dhe ideal per familjare. Na kontaktoni për më shumë informacion!

Features

  • Surface : 161m2
  • Living Room : 1

Emanuel Lazri