Shitet Apartament te DOWNTOWN ONE Rruga Elbasanit Tirana, Albania

Çmimi sipas kërkesës
sale
Lloji i Prones: Apartment
ID: select1233
Sipërfaqja
144m2
Tualetet
2
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
2

Përshkrimi

Apartament per shitje ne nje nga kullat me te reja dhe te vecanta ne Tirane. Vetem 5 min nga Sheshi Skender Bej ne Rrugen e Elbasanit.Objekti eshte drejt perfundimit. Apartamenti ka organizim nga salloni me kuzhine me vete,dy dhoma gjumi,garderobe,lavanderi,dy tualete si dhe dhome teknike. Per me shume informacion dhe vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 144m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali