Apartament 1+1 per Shitje Rruga Hamdi Pepo Tirana, Albania

68,000 €
sale
Lloji i Prones: Apartment
ID: select1232
Sipërfaqja
71.45m2
Tualetet
1
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
1

Përshkrimi

Apartament 1+1 per Shitje prane Tregut Ushqimor dhe karburant Kastratit.Objekt eshte drejt perfundimit. Apartamenti ndoedhet ne katin e 2 me orientim Jug.Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 71.45m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali