Ambjent me qera prane fushes se Ali Demit Rruga Shemsie Haka Tirana, Albania

120 €
rent
Lloji i Prones: Business environment
ID: select577
Sipërfaqja
30m2
Kati
1
Tualetet
1
Dhoma e gjumit
1

Përshkrimi

Jepet ambjent me qera 30 metra katrore prane fushes se Ali Demit. Ai perbehet nga nje hapesire e bollshme dhe nje tualet. Ambjenti ndodhet buze rruges.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 30m2

Rafael Selala