Apartament 1+1 per qira prane Liqenit Artificial Rruga Faik Konica Tirana, Albania

350 €
rent
Lloji i Prones: Apartment
ID: select175
Sipërfaqja
71m2
Tualetet
1
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
1

Përshkrimi

Apartament 1+1 per qira prane Liqenit Artificial dhe Rruges se Elbasanit.Apartamenti eshte pjese e nje ndertimi te ri me ashensor, i organizuar ne nje sallon te madh me kuzhine, nje dhome gjumi me ballkon si dhe nje tualet. Ne cmim te apartamentit eshte e perfshire interneti si dhe abonimi i Tv. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 71m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali