Ambient Per Zyra Per Shitje rruga Luigj Gurakuqi Tirana, Albania

120,000 €
sale
Lloji i Prones: Office / Practice
ID: select170
Sipërfaqja
107m2
Tualetet
1
Dhoma e gjumit
2

Përshkrimi

Ambient per Zyra Per Shitje me nje siperfaqe totale prej 107 m2 ne nje nga zonat me te aksesueshme te Tiranes prane Pazarit te Ri . Ambienti eshte i organizuar nga dy zyra te kendshme , nje korridor i gjate dhe nje tualet . Per me shume informacion ose vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni .

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 107m2

Rafael Selala