Ambient Per Zyra Per Shitje Rruga e Elbasanit Tirana, Albania

465,000 €
sale
Lloji i Prones: Office / Practice
ID: select168
Sipërfaqja
186m2
Tualetet
1
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
3

Përshkrimi

Ambient Per Zyra me nje siperfaqe prej 186 m2 ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes me nje pozite gjeografike shum te favorshme te Rruga e Elbasanit . Ambienti eshte pjese e nje ndertimi te ri te mire administruar dhe me punime shum cilesore . Apartamenti ka nje organizim te brendshem prej korridorit i cili mund te perdoret dhe si recepsion , nje ambjent i madhe i ndare ne dy zyra te vogla me vetrate xhami dhe qe sherbejne per mbledhje . Pjese e ketij ambienti eshte dhe nje zyre e vecuar teper e kendshme , nje kuzhine e vogel , nje tualet dhe nje ballkon . Per cdo informacion shtese ose vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni .

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 186m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Rafael Selala