Njesi Komerciale ne Shitje Rruga Mustafa Matohiti Tirana, Albania

428,000 €
sale
Lloji i Prones: Commercial
ID: select126
Sipërfaqja
76m2

Përshkrimi

Njesi komerciale per shitje ne Rrugen "Mustafa Matohiti". Ambienti ka nje pozicion mjaft te favorshem dhe eshte ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes, prane RTSH-se dhe Liceut Artistik. Ambienti eshte open space me nje siperfaqe 66m2 dhe lartesi 5m duplex.Aktualisht eshte i dhene me qira i pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Blerja e kesaj njesie komerciale eshte nje investim shume i mire per vet aksesin, vendodhjen dhe organizimin qe ka. Mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 76m2

Marina Pali