Apartament 2+1 per Shitje Rruga Idriz Dollaku Tirana, Albania

67,000 €
sale
Lloji i Prones: Apartment
ID: select20
Sipërfaqja
100m2
Kati
1
Tualetet
2
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
2

Përshkrimi

Apartament per shitje ne Rrugen Idriz Dollaku prane Fushes se Ali Demit. Apartamenti ka nje organizim te brendshem prej nje salloni te madh, dy dhoma gjumi dy tualete. Apartamenti eshte totalisht i shtruar me parket dhe me punime ekstra nga pronari ekzistues.Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 100m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali