Apartament 2+1 per Shitje prane Shkolles se Baletit Tirana, Albania

89,000 €
sale
Lloji i Prones: Apartment
ID: select14
Sipërfaqja
110m2
Tualetet
2
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
2

Përshkrimi

Apartament per shitje prane shkolles se baletit dhe njesise bashkiake 1 dhe 2. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te madh kendin e gatimit me vete, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon 25m2 qe sherben si verand. Apartamenti eshte pjese e nje objekti 6 katesh ne katin e 4 te tij i vendosur. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontakoni.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 110m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Marina Pali