Shitet apartament 2+1 ne Astir ! Rruga Stefan Shundi Tirana, Albania

76,000 €
sale
Lloji i Prones: Apartment
ID: select1265
Sipërfaqja
93m2
Kati
5
Tualetet
1
Dhoma e ndenjes
1
Dhoma e gjumit
2

Përshkrimi

Sjellim per ju apartament per shitje ne zonen e Astirit prane Vila-L. Apartamenti organizohet ne: 2 dhoma gjumi,1kuzhine, 1 ambjent ndenjie, 1 tualet, korridor shperndares dhe nje ballkon i mbyllur me xham. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati pa ashensor si dhe disponon certifikate te rregullt pronesie.

Karakteristikat

  • Sipërfaqja : 93m2
  • Dhomen e Ndjenjes : 1

Julian Selala