Njesi komerciale ne shitje Tirana, Albania

170,000 €
sale
Property Type: Commercial
ID: select34
Surface
58m2
Floor
1
Bathrooms
1

Description

Prane Fakultetit Juridik nje zone teper te preferuar me kalueshmeri te larte sjellim per ju njesi komerciale ne shitje me siperfaqe 58 m2 me fasade te madhe xhami ne rruge ne nje pallat te ri ne katin e pare te tij. Aktualisht ky ambient eshte i dhene me qira per perdorim zyre por qe eshte i vlefshem per cdo lloj aktiviteti si butik, klinike dentare,kancelari etj. Ambienti disponon certefikate pronesie. Per me shume informacion dhe vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.

Features

  • Surface : 58m2

Emanuel Lazri