Apartament 1+1 per Shitje ne Qender Kostandin Kristoforidhi Tirana, Albania

115,000 €
sale
Property Type: Apartment
ID: select31
Surface
85m2
Bathrooms
1
Living Room
1
Bedroom
1

Description

Apartament per shitje ne Qender ne nje ndertim te ri. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 85m2 me hapsira te bollshme dhe te mireorganizuara.Apartamenti ka nje sallon te madh me kuzhine, dhome matrimoniale me ballkon si dhe tualet.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe me punime ekstra cilesore.Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.

Features

  • Surface : 85m2
  • Living Room : 1

Marina Pali