Shitet apartament 2+1 ne Astir ! Rruga Stefan Shundi Tirana, Albania

76,000 €
sale
Property Type: Apartment
ID: select1265
Surface
93m2
Floor
5
Bathrooms
1
Living Room
1
Bedroom
2

Description

Sjellim per ju apartament per shitje ne zonen e Astirit prane Vila-L. Apartamenti organizohet ne: 2 dhoma gjumi,1kuzhine, 1 ambjent ndenjie, 1 tualet, korridor shperndares dhe nje ballkon i mbyllur me xham. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati pa ashensor si dhe disponon certifikate te rregullt pronesie.

Features

  • Surface : 93m2
  • Living Room : 1

Julian Selala